.

.

New
2017 Mini Labirent Bulmaca El Işi Ahşap Labirent Kurulu Oyun Topu Oyuncaklar 11.5*2.5 cm Çocuk Eğitici Oyuncaklar antistres oyuncak

2017 Mini Labirent Bulmaca El Işi Ahşap Labirent Kurulu Oyun Topu Oyuncaklar 11.5*2.5 cm Çocuk Eğitici Oyuncaklar antistres oyuncak

₺ 2.26
₺ 2.75

Ürünün miktarı
Varlıkta

açıklama : adı : 12x12 Topu Labirent Oyunları malzeme : Ahşap adaptasyon : 3 yaş
ana malzeme : yüksek-kaliteli çam.
ürün Birim : 1
ürün Boyutu : yaklaşık 11.5x11.5x2.5 cm
giriş : 1st üzerine yerleştirilen bir top ile ilk sonunda yer, rota boyunca rulo boncuk, ve sonra slayt boyunca ileri boşluk adım adım; boncuk çok dikkatli olmak zorunda kez Delik slayt, aksi takdirde güz delik, konseyi başarısız. sadece zaman boncuk end kaydırın, sadece temsil zafer. top taşındı başlangıç çizgisi, oyun etrafında ileri geri kolu hareket ettirerek kurulu, böylece topu ileri yol haritası slayt boyunca, top güz tuzağına Oh tekrar tekrar gidiyor, tüm rota tamamlamak için, ve nihayet hedefe ulaşmak, sizin başarı saymak. ultivate pratik oyun becerileri, beyin egzersiz el-göz denge kontrolü. oyunu ilginç, zor, bir beyin ve el-göz koordinasyonu gelişimini, denge eğitimi oyunu oyuncaklar, aile oyunları ebeveyn-çocuk sevgi geliştirmek yardımcı olur.
nasıl bu bilgisayardan uzakta uzun vardır, uzak ofis, olaylar eller ve ayaklar? tüm gün yazarak, fare operasyonu, eller vardır sert değildir? nasıl bir çocuk olarak esnek vücut hatırlıyorum? gel ve elinizin aktivite ve göz, beyin başlatmak, değil sert, değil sert. hareket, birlikte oynamak.
çocuklar oynamak, sen tren oğul yeteneği, denge, çocuğun sabır güçlendirmek.
nasıl oynanır : küçük demir boncuk yerleştirme (başlangıç) sonu, rota boyunca rulo boncuk; haddeleme işlemi, temelde elle denge kontrolü, haddeleme demir boncuk kontrol etmek; son kararı sonuna ulaşmak olup olmadığını.  
tanımsız -5.05/piece

Ürün verisi

cinsiyet:
Üniseks
Yaş Aralığı:
> 3 yaşında
Marka Adı:
OCDAY
uyarı:
Don't let the kid alone
malzeme:
Ahşap
stil:
İnşaat
Puzzle Stil:
3D Puzzle
Model Numarası:
Wooden Labyrinth
Item type:
Wooden Labyrinth
Yeni Kız

En İyi Kalifiye Kategori