.

.

New
ABS Ile HıZLı BJ Kask Koruyucu Gözlüğü Pararescue Tipi Kask Askeri Airsoft Kask Plastik Hetmet Motosiklet Sürme Kask

ABS Ile HıZLı BJ Kask Koruyucu Gözlüğü Pararescue Tipi Kask Askeri Airsoft Kask Plastik Hetmet Motosiklet Sürme Kask

₺ 27.99
₺ 34.99

Ürünün miktarı
Varlıkta

ABS Ile HıZLı BJ Kask Koruyucu Gözlüğü Pararescue Tipi Kask Askeri Airsoft Kask Plastik Hetmet Motosiklet Sürme Kask ÜRETIM AÇıKLAMASı : Model FAST-BJ basit renk siyah/Yeşil/Tan malzeme ABS boyutu ücretsiz boyut (54-60 cm için uygun kafası jant) ağırlık 0.46 kg/0.65 kg kullanım askeri, açık spor, CS, koleksiyonu vb paket kabarcık paketi + dış kutu detaylı Resimler :
İşte Paket örnek : BIZIM HIZMET : belirli üretim ölçeği ve deneyim ihracat iş. belirli sağlamak QC uzmanlarıkalite standartları. var uzun vadeli işbirliğihammadde, lojistik ve taşımacılıktedarikçiler. müşterinin için her şeyi dikkategereksinimleri. biz bizim varkendi fabrika,ziyaret ve incelemek. istemicevap, iyifiyat,güvenilirkalite veprofesyonelhizmet. ŞIRKET ve FABRIKA BILGILERI : Jiangxi Güvenli Sanayi Geliştirme Co, ltd profesyonel polis ve askeri malzemeleri içinde, kendini savunma malzemeleri ve airsoft dişli ile iyi donanımlıtest tesisleri ve güçlü teknik gücü. geniş bir yelpazede, kaliteli, uygun fiyat ve şık tasarımları, ürünlerimiz yaygın kullanılan koruyucu ekipman ve diğer sanayi. ürünlerimiz yaygın olarak tanınan ve güvenilen kullanıcılar tarafından sürekli değişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak. biz kendi fabrika var, ileyaklaşık 80 deneyimli işçilerfazla ile20 yılüretim deneyimleri.
biz hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoşgeldiniz gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarı için bize!

Ürün verisi

renk:
Tan, Green, Siyah
Marka Adı:
helmet hornbills
boyut:
M
Type:
Helmet
Material:
ABS
Colour:
Black/Green/Tan
Size:
Free size
Suitable for head rim:
54-60cm
Weight:
0.46kg
Usage:
Military, collection, outdoor sports etc
Seasons:
Universal
Package:
Bubble pack + outside box
Ship from :
China
Yeni Kız

En İyi Kalifiye Kategori