.

.

New
JMT F450 Quadcopter için Entegre APM Uçuş Kontrol Kurulu FC Üst Kurulu Drone için GPS Kilidini Işık Vurgulamak LED

JMT F450 Quadcopter için Entegre APM Uçuş Kontrol Kurulu FC Üst Kurulu Drone için GPS Kilidini Işık Vurgulamak LED

₺ 35.44
₺ 38.52

Ürünün miktarı
Varlıkta

-19.63/piece -15.59/piece -13.63/piece paket şunlardır :
F450 adanmış uçuş kontrol kurulu * 1
MINI OSD hattı * 1
1. The kurulu entegre bir APM uçuş kontrolü renkli vurgulamak LED ışıklar, özellikle akşamları uçuş, aydınlatma çok güzel ve net, GPS ışık vurgulamak, kilidini vurgulamak ışık tek, önceki APM gösterge ışığı zayıf olduğunu, orada olduğunu bilmiyorum yok olduğunda kilidini ve kilit, GPS bilmiyorum hiçbir arama yıldız konumlandırma vardır. geliştirilmiş aydınlatma 10 metre içinde açıkça görülebilir.
2. Yerine önceki gemide yüklü şok plaka ve karmaşık sabit plastik sabit uçuş kontrol yolu, geçmişte üst kapak sabit uçuş kontrol seviyesine ulaşmak zordur, yatay koymadı uçuş kontrol dahili jiroskop hata veri, yani uçağı uçacak sideways dengesiz situation.
3. kurulu biz de tasarlanmış ortasında bir küçük siyah kapak yapılmış plastik malzemeler, güçlü bir sertlik ile, tüm kalınlığı 1.5 MM bırak dayanıklı özellikleri koruyabilirsiniz ki içinde elektronik bileşenler zarar değil, gri makinesi darbeler Olduğunda özellikle acemi sinek, bu etkili içinde elektronik bileşenleri korumak.
4. ESC sinyal hattı doğrudan her kol atanan doğrudan takılabilir, doğrudan saklıdır pedleri ayarlanabilir vardır sinyal güç kablosu zemin pad üzerinde daha olacak katı.
5. USB aktarım arayüzü ile Yönetim Kurulu yan, referans üzerinde kurulu içine doğrudan transfer edilebilir, USB portu çok sağlam.
6. there yerleştirmek için alıcı üzerindeki bir kurulu mini-OSD. dijital. akım ölçer pozisyon. kablo bağları kullanarak iç yuvaları sabit olabilir.
7. Tüm bu F450 APM2.5 2.6 2.8 parçaları ile yaygındır adanmış uçuş kontrol kurulu, yönetim kurulu standart alt-talimatları yorumlama arayüzü vardır, anlamak kolay kolaylaştırmak amacıyla.
İpuçları :
1 JP1 kaldırmak için ampermetre güç jumper başlığı Kullanın, kullanım için ESC tak JP1 jumper kap, jumper başlığı muhafaza edilmesi.
2 Açık uçuş mümkün olduğunca açık alanda, kilidini alarak önce olup olmadığını görmek için GPS uydu arama konumu, mavi ışık yıldız aldı. GPS konumlandırma çıkarmak gerekir önce, çünkü uçuş kontrol ilk kez dönüş noktası hafıza koordinatları. kırmızı uzun ışık kilidini kilidini demektir, kırmızı ışık yavaş yavaş flaş kilitli demektir. bu nedenle, yere oyuncu toprakları, uçucu kül makinesi kilitli olmalıdır önce bunu kapalı olabilir.

Ürün verisi

kullanım:
Taşıtlar ve Uzaktan Kumanda Oyuncaklar
Araç Tipi için:
helikopterler
Dört tekerlekten Sürücü Özellikler:
montaj
RC Parçaları & Aksesuarları:
Bağlantı / Kablolama
Yedek parçalar / Aksesuarlar Yükseltme:
adaptör
Marka Adı:
jmt
Teknik parametreler:
Değer 2
aracı Malzemeleri:
macun sınıf
malzeme:
Kompozit Malzeme
boyut:
as the instruction
Model Numarası:
F23826
Uzaktan Kumanda Çevre Birimleri / Cihazlar:
Flight Controller
Yeni Kız

En İyi Kalifiye Kategori