.

.

New
5 Adet Süsleyen Araçları DIY Tırnak Profesyonel Tırnak Sanat Araçları Marbleizing Boyama Araçları Süslemeleri 3D Ahşap Süsleyen Kalem Tırnak Araçları

5 Adet Süsleyen Araçları DIY Tırnak Profesyonel Tırnak Sanat Araçları Marbleizing Boyama Araçları Süslemeleri 3D Ahşap Süsleyen Kalem Tırnak Araçları

₺ 1.49
₺ 1.99

Ürünün miktarı
Varlıkta

    5 Adet Süsleyen Araçları DIY Tırnak Profesyonel Tırnak Sanat Araçları Marbleizing Boyama Araçları Süslemeleri 3 D Ahşap Süsleyen Kalem Tırnak Araçları özellikleri :
5 nail art süsleyen marbleizing kalem farklı marbleizing arzuları için 2 farklı uçlara sahip.
bir ucu ile büyük balo ve küçük biri ile başka bir uç.
Superb çizim hattı üzerinde, ince ayrıntıları, özel desenler, vb.
doğal çivi kullanılabilir, yanlış çivi, akrilik çivi.
hem profesyonel tırnak uzmanı veya tırnak sanat eseri için harika. paket Şunlardır : 5 adet teslim süresi Not : senin Onay Zaman geliyor, eğer hala mal almak değil, lütfen bize ulaşın, biz önceden teslim tarihini uzatmak olacaktır.
çünkü bu çokuluslu ticaret, ulaşım rahatsızlık neden bizim kontrolümüz dışında olduğunu,biz herhangi bir kayıp ayı değil olacak sağlamak.
eğer 60 gün sonra hala mal almazsanız, lütfen bize ulaşın, Biz bu sorunu çözecektir.
hiçbir Anlaşmazlık lütfen : uygulamayın lütfen anlaşmazlık 60 gün içinde,iyi iş ilişkisi devam edelim. anlayışınız için teşekkürler. parcle alınan zaman, eğer herhangi bir endişeniz varsa, bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz. biz yardımcı olmak için yapabileceğiniz ne yapmak istiyorum size dışarı.  bizi BıRAKMAYıN LÜTFEN 1, 2, veya 3-star Detaylı Satıcı Derecelendirmeçünkü onlar demek " sen memnun, eşit negatif geribildirim. herhangi bir konuda memnun değilseniz, çözüm için bizimle irtibata geçiniz.

Ürün verisi

öğe Türü:
Dotting Tool
malzeme:
Ahşap
Model Numarası:
Dotting Tool
boyut:
other
Yeni Kız

En İyi Kalifiye Kategori